Aikataulu ja luistelujärjestys

Kilpailun luistelujärjestys ja tarkka aikataulu löytyy täältä:

Loppi Ice aikataulu

 

Kilpailun aikataulu on seuraava:
(järjestäjä pidättää oikeuden muutoksiin)

  • 9.00 Aikuiset
  • 9.54 Kansalliset noviisit
  • 10.36 Tulokkaat
  • 12.18 Minorit
  • 13.30 Mupi-sarjat ja Minorit palkintojen jako
  • 14.32 Kansalliset juniorit
  • 15.34 Kansalliset seniorit
  • 15.58 Masters
  • 16.06 SM-noviisit
  • 17.31 SM-juniorit
  • 19.00 palkintojen jako
Takaisin ylös