Päivitetty (10.2) aikataulu ja luistelujärjestys

LoSuTa-Cup & taitajien kutsukilpailu 12.2.2022 Naantali

Aikataulu ja luistelujärjestys

 

Verryttely klo 9:00-9:05

1. Sara Saurimaa                      RauTL

2. Essi Parkatti SCT

3. Elizaveta Andreeva              SalPa

4. Adele Lehtonen                    RauTL

5. Elsa Lawson                          SCT

6. Cecilia Ruzza                         SalPa

 

Verryttely klo 9.32-10:00

7. Emmi Laurila                         SCT

8. Iida Laine                               SCT

9. Milla Kyynäräinen                SalPa

10. Ella Nortamo                      SCT

11. Ciia Raitio                            SCT

12. Kiara Saurimaa                   RauTL

 

ALUEJUNIORIT

Verryttely klo 10:00-10:05

1. Milja Ahola                            SCT

2. Senia Roos                            SalPa

3. Sofia Henttula                      ParSport

4. Noora Hannula                    VSTL

5. Noora Sorrola                       SalPa

6. Emilia Liukas                         ParSport

 

Verryttely klo 10:32-10:37

7. Iina Kivilahti                          VG-62

8. Camilla Saurén                     SalPa

9. Olivia Pulli                             VG-62

10. Ella Somerpalo                   SalPa

11. Aamu Österlund                ParSport

12. Elli Elo                                  SalPa

 

JÄÄDYTYS noin klo 11.05-11.25

 

ALUENOVIISIT

Verryttely klo 11:25-11:30

1. Moona Rahko                       SalPa

2. Eevi Rautio SCT

3. Miisa Mustonen                   SalPa

4. Vanessa Mäkiranta              SCT

5. Ilona Uskelin                         ParSport

6. Fiona Poikonen                    SCT

7. Miila Saari                             SCT

8. Alisa Halme                           RauTL

 

TAITAJAT 2011 ja myöhemmin syntyneet

Verryttely klo 12:00-12:04

1. Tilda Glad                              SCT

2. Isla Vuorinen                        UJK

3. Kiira Dalén                             SCT

4. Elena Markkanen                UJK

5. Nea Ojala                               ParSport

6. Maj Söderlund                      ParSport

7. Viviana Wallin                      PoriTa

8. Venja Koskinen                    VG-62

 

Verryttely klo 12:36-12:40

9. Lumia Pura SCT

10. Taika Toivonen                   VG-62

11. Ilona Salonen                     SCT

12. Sanni Jokiharju                   SCT

13. Maisa Hellen                      SCT

14. Alisa Lähtinen                     UJK

15. Neea Piirainen                   UJK

16. Jessica Salo                         SalPa

 

JÄÄDYTYSTAUKO noin klo 13:10-13:50

 

TAITAJAT 2009 ja 2010 syntyneet

 

Verryttely klo 13:50-13:54

1. Erika Perkiö                           UJK

2. Mico Saarinen                      VG-62

3. Ronja Tolkki                          VG-62

4. Natalie Wetterstein            ParSport

5. Pihla Pajukoski                     ParSport

6. Lilli Nurmi                              VG-62

7. Viivi Isoheiko                        UJK

 

Verryttely klo 14:32-14:34

8. Christina Pöldes                   VSTL

9. Melissa Mattila                    UJK

TAITAJAT 2008 ja aikaisemmin syntyneet

1. Noora Nykänen                    PoriTa

2. Hilda Miesvirta                     VG-62

3. Tuulia Ylikoski                       SCT

4. Ville Murtola                         ParSport

5. Sanni Tirri                              TRT

 

JÄÄDYTYS noin klo 15:00-15:20

 

Verryttely klo 15:20-15:24

6. Elisa Suopajärvi                    VG-62

7. Veera Rissanen                     ParSport

8. Iida Rajavaara                       SCT

9. Minttu Luoma                      PoriTa

10. Armi Vallin                          VG-62

TAITAJAT axel

1. Anni Välimäki                       PoriTa

2. Olivia Appel                          ParSport

 

Verryttely klo 15:52-15:54

3. Liinu Järvi                              PoriTa

4. Camilla Lundberg                 SCT

5. Anna Janhunen                    SCT

6. Greta Koivisto                       ParSport

7. Olga Lehtonen                      VG-62

8. Oona Kemppainen              SCT

9. Dahlia Lehtimäki                  SCT

10. Lotta Vihiniemi                  SalPa

 

Kilpailu päättyy noin 16:30

Takaisin ylös