Luistelujärjestys Tintti- ja Minicup

Tintti- ja Minicupin virallinen luistelujärjestys ja kilpailuvahvistus löytyvät alta:

Luistelujärjestys ja aikataulu Tintti- ja Minicup 16.11.2019

Kilpailuvahvistus 16.11.2019 kilpailuihin FINAL

TINTIT 2012 JA NUOREMMAT

I VERRYTTELYRYHMÄ klo. 09:00-9:40 (verryttelyaika 4 min.)

1. Neea Piirainen UJK
2. Iida Niskala RauTL
3. Hilla Tukia RauTL
4. Aino Tättilä UJK
5. Ina Levonen RauTL
6. Lilian Aalto VG-62
7. Aino Hyppönen SCT
8. Venla Mommo SCT

II VERRYTTELYRYHMÄ klo:09:40-10:20 (verryttelyaika 4 min.)

9. Elsa Hillervo SalPa
10. Fanni Karttunen SalPa
11. Sofia Mäkelä RauTL
12. Elma Salmi SalPa
13.Karoliina Kähönen PoriTa
14. Amanda Flemming SCT
15. Isla Lindén SCT
16. Eevi Tarkki SCT

JÄÄDYTYSTAUKO 10:20-10:50

TINTIT 2011

I VERRYTTELYRYHMÄ Klo. 10:50-11:35 (verryttelyaika 4 min.)

1. Matilda Jukakoski SCT
2. Jemina Virtanen PoriTa
3. Noomi Haapaniemi PoriTa
4. Janita Haukilahti STR
5. Sofia Airaksinen Parsport
6. Oona Mäkiranta SalPa
7. Tilda Glad SCT
8. Mirella Sinisalo VG-62
9. Lotta Peltoniemi SCT

II VERRYTTELYRYHMÄ klo. 11:35-12:15 (verryttelyaika 4 min.)

10. Ellen Olenius TRT
11. Nelli Piirainen UJK
12. Ellen Finnberg SCT
13. Milja Hevonoja UJK
14. Elli Lehtisaari STR
15. Ella Mäkelä STR
16. Alisa Hämäläinen VG-62
17. Sohvi Repo RauTL
18. Olga Lehtonen VG-62

III VERRYTTELYRYHMÄ Klo. 12:15-13:05 (verryttelyaika 4 min.)

19. Greta Koivisto Parsport
20. Maja Huldén SCT
21. Venja Koskinen VG-62
22. Villiina Raitanen UJK
23. Sara Jahnsson Parsport
24. Eini Harjulahti VG-62
25. Viivi Mäkirinta STR
26. Taika Toivonen VG-62
27. Iina Parkatti SCT

JÄÄDYTYSTAUKO 13:05-13:50

MINIT 2010 JA NUOREMMAT

I VERRYTTELYRYHMÄ Klo. 13:50-14:40 (verryttelyaika 4 min.)

1. Aada Jussila RauTL
2. Varpu Koppelomäki PoriTa
3. Nelli Hyppönen SCT
4. Alisa Karttunen SalPa
5. Iiris Sirviö TRT
6. Cecilia Virtanen PoriTa
7. Pihla Saarnilehto TRT
8. Essi Toivonen SalPa
9. Olivia Hollsten VG-62

II VERRYTTELYRYHMÄ Klo. 14:40-15:25 (verryttelyaika 4 min.)

10. Sanni Nikkinen SalPa
11. Matilda Maarni RauTL
12. Vanessa Viljanen PoriTa
13. Lumia Ihamäki RauTL
14. Ella Vettenranta PoriTa
15. Minea Alaraappana SalPa
16. Aada Mäkinen SCT
17. Sofia Nurmi SCT
18. Emilia Hurme STR

III VERRYTTELYRYHMÄ Klo. 15:25-16:15 (verryttelyaika 4 min.)

19. Taika Seitala RauTL
20. Elsi Vahtera SCT
21. Juliaana Laakso STR
22. Oosa Mäkipää VG-62
23. Lila Heikkilä VG-62
24. Emma Hillervo SalPa
25. Maisa Rahko SalPa
26. Emma Tättilä UJK
27. Ellen Lindén SCT
28. Tuulia Turunen UJK

 

Takaisin ylös